Nagļos noadīti pirmie 200 metri, un vispār – DZĪVE IET UZ AUGŠU!

marts rokdarbi wNagļos, kur vienmēr bijis daudz čaklu rokdarbnieku, kas ar saviem darbiem piedalījušies dažādās izstādēs gan Latvijā, gan ārpus tās, nu visi ir aizrāvušies ar jaunākajiem tehniskajiem izgudrojumiem. „Adāmās dzirnaviņas” ir tā iedvesmojušas vietējos aktīvos cilvēkus, ka šādi adīt ir ar mieru pat tie, kas adatas nav vispār rokās turējuši. Mazajās dzirnaviņās top pīnes, kas vēlāk pārtop kaklarotās, šallēs, jostās, toties lielās dzirnaviņas, kas oficiāli saucas „adītājs-tinējs’’, ir īsta „debesu dāvana”, jo tāds nieka rūciens vien ir, un 15 minūtēs cepure gatava. Uz šī aparāta top arī šalles un džemperi. Apmeklētāji ir tā aizrāvušies ar šiem izgudrojumiem, ka brīžiem pat rindā sastājas. Pats jautrākais, ko nācies novērot, ir tas, ka kundzīte solīdā vecumā skrien pa gaiteni skriešus, jo pienākusi viņas kārta pie adāmā aparāta, un viņa negrib aizkavēt rindu. Neierasti liekas arī tas, ka jaunie puiši pie novusa galda prāto: „Klau, a kāda dzija tur vajadzīga?”To, ka šādi adīt ir tīrā izklaide, saprot un novērtē arī jaunieši.

Bet tas vēl nav viss! Mēs aužam, šujam, apgleznojam. Dekupāžas nodarbībās top sakaisti izgreznoti trauki, audumi, sveces, mēbeles, sadzīves priekšmeti u.c.

marts datori wSaulainus un pavasarīgus sveicienus ir iemācījušies aizsūtīt viens otram uz e-pastu datorkursu apmeklētāji, kas mūsu centrā ir viskuplākajā skaitā. Gados vecākā paaudze no visas sirds vēlas sadraudzēties ar datoru, tāpēc ,brīžiem,arī šeit gadās kuriozi. Piemēram,ar lauku cilvēkam piemītošu pamatīgumu,1. nodarbībā tika piespiesta datora ieslēgšanas poga tik ļoti „no sirds”, ka pēc nodarbības, datorapmācības vadītājs meklēja rokā skrūvgriezni, lai izdabūtu pogu ārā.

Esam iekārtojuši arī virtuvi, kur nu tiek gatavoti dažādi kulinārijas brīnumi,un, apsēžoties pie lielā „saimes galda”, rodas aizvien vairāk ideju, ierosmju un pozitīvisma. Aizvien biežāk šādi – kopīgi pasēžot, nobaudot sagatavoto ēdienu, un vienkārši patērzējot, kāds nāk pie secinājuma, ka pat uz mājām vairs negribās. Vienaldzīgo arī vairs nav, visiem ir kāds viedoklis, tomēr visbiežāk šāds – DZĪVE NAGĻOS IET UZ AUGŠU!

Projekta direktore   Inese Benjava

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: