Mācāmies! Radošo un dzīves prasmju mēnesis Tirzā

MARTS-pasu gatavota torte dzivespr.d-ca 5.kl TirzaRadošo un dzīves prasmju darbnīcu aktivitātes turpinās. Kokapstrādes darbnīcā sešās marta dienās ir darbojušies 60 dalībnieki, lielāko interesi, protams, izrāda puiši, bet arī meitenēm diezgan labi padodas glezniņu iededzināšana. 12.martā līdz pat plkst.19.00 darbojās ziepju darbnīca, tās vadītāja Inese Puriņa stāstīja par ēteriskajām eļļām un krāsvielām, ziepju masām un to īpašībām. Katrs dalībnieks varēja izgatavot ziepes sev pēc paša gaumes, kā arī labdarības tirdziņam uzņēmēju dienā. Nākamajā darbnīca 19.martā plkst.16.00 darbosimies ar papīru.

5.klase paši izveidoja gardumu darbnīcu, pagatavoja cepumu torti un visi kopā to apēda. Tagad plāno doties uz mazo „Skoliņu”- gatavos torti kopā ar mazajiem bērniem!

Sestdienās un arī pirms stundām skolā skan ģitāras – mācāmies spēlēt un dziedāt. Paldies sadarbības partneriem- Gulbenes 2.vidusskolas meitenēm Elizabetei, Liānai un Annai! Neatlaidīgākie mūziķi ir Nauris, Dāvis, Lelde, Ance Nata, Monta un Silva.

MARTS-noder jauna plits par sfl projekta lidz.-gatavojam ziepes Tirza MARTS-Tirza ziepju d-ca MARTS-ari tr.mazgajam pasi. Tirza 5.kl dziv.pr.d-ca MARTS-cep.torte 5.kl tirza gatavojam pasi

   MARTS-Tirza koka d-ca radosie darbi MARTS-gitaru darbnica Tirza maca jauniesiSvetlana Ziepniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: