Gaidīti ciemiņi Salnavas pamatskolā

marts 1Aizritējuši pirmie trīs projekta mēneši. Decembrī notika sagatavošanās darbs, bet jau janvāris un februāris paskrējis lielā rosībā. Februāra beigās Salnavas pamatskolu apciemoja SFL iniciatīvas „Pārmaiņu skolas” konsultanti- eksperti Valdis Kudiņš un Ausma Pastore. Skolā norisinājās projektu nedēļa un ierastais mācību darba process nenotika, tāpēc ciemiņiem bija iespēja aprunāties ar skolas bērniem. Bērni pastāstīja ciemiņiem par to, ko viņi dara projektā „Vietējas kopienas saliedēšana Salnavas pamatskolā”, parādīja savus nodarbībās izgatavotos rokdarbus, demonstrēja iegūtās prasmes muzicēšanā un vietējo latgalisko dziesmu dziedāšanā, teātra spēlēšanā. Neikdienišķi norisinājās uzņēmējdarbības nodarbības, kur dāmas nodarbojās ar ātro pīrādziņu un maizes cepšanu elektriskajā maizes krāsniņā, aprēķinot, cik izmaksā un cik izdevīgi ģimenei ir cept pašiem savu maizi. Projekta komanda , kuras sastāva 14 dalībnieki, kopā ar konsultantiem analizēja aktivitāšu lietderīgumu, runāja par nākotnes idejām un mērķu sasniegšanu. Tikšanās un sarunas bija ļoti vērtīgas, dažiem projekta komandas dalībniekiem radās jauns redzējums uz aktivitāšu organizēšanu. Projekta komandas vārdā- paldies Valdim Kudiņam un Ausmai Pastorei par konsultācijām un ieteikumiem!

marts marts3

Projekta direktore Valentīna Kirsanova

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: