Drustu pamatskola – pārmaiņu dzinējspēks

marts 1 wUn tā… Kādā ziemas pēcpusdienā, kad ārā stindzināja sals un metās krēsla, mājturības kabinetā sākās rosība. Jācep torte! Bet kas ir tortes cepšana bez pieredzējušas kulināres? Ar saviem amata noslēpumiem un pieredzi dalījās ilggadēja kūku cepšanas meistare Mārīte Smilga. Šajā jomā Mārīte ir zinoša un pieredzes bagāta. Visi kopā putojām, cepām, rotājām un garšojām īstu mājas torti. Kā mums veicās? Lūk, dažas dalībnieku atziņas.

„Patika kūkas greznošana ar dažādām formiņām.” saka Ilze. „Bija Super! Cepšu kūku!” Inga. „Šāda veida tortes cepšanas variantu redzu pirmo reizi,” min Maija. „Ieguvu dažādus „knifiņus”, ko literatūrā neizlasīt un katrai saimniecei savi. Paldies par to! Labprāt piedalītos un apgūtu vēl kādu kulinārijas brīnumu gatavošanu,” domā Rita.

Neaprakstīt to prieku un brīnišķo atmosfēru kas te valdīja. Paldies Mārītei un visiem dalībniekiem.

Radošā darbnīca „Kopā protam un varam daudz”, turpinot iepriekšējo gadu pieredzi, darbojas trīs virzienos: dārzkopība un floristikas zinības, kulinārija un rokdarbi. Dažāda vecuma interesenti var izvēlēties sev interesējošo un saistošāko nodarbi. Arvien jauni un jauni novada iedzīvotāji rod ceļu uz nodarbībām. Īpašs prieks ir par bijušajiem skolas audzēkņiem.

marts-w

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: