Brocēnos „Āķis ir lūpā!”- atziņa pēc projektu rakstīšanas kursiem

marts proj rakst 1Tas ir noticis! Projekta „Mēs cits citam Brocēnos” ietvaros 28 gudras un uzņēmīgas sievietes ir mācījušās un pabeigušas projektu rakstīšanas kursus. Noslēguma nodarbība sākās ar uzrakstīto projektu aizstāvēšanu – kopumā tika aizstāvēti vairāk nekā 10 projekti. Daži no tiem jau gaida izvērtēšanu, jo iesniegti „Cemex” izsludinātajā projektu konkursā, pārējie tiks iesniegti „Leader” projektu konkursā.

Ar lepnumu skatījāmies uz mūsu novada iedzīvotājiem, kuriem rūp, kas notiek novadā, un kuri iesaistīsies, rakstīs projektus, lai uzlabotu dzīvi novadā. Dažas no projektu tēmām, kas tika aizstāvētas un ir gatavas iesniegšanai – tautastērpi korim un deju kolektīvam, spēļu laukums bērnudārzam, spēļu istaba sociālajā dienestā, nometnes mazajiem hokejistiem „Iepazīsti dabu”, hokeju formu žāvēšanas iekārtas sporta skolā, nometne, lai mācītu svešvalodas, apkārtnes sakopšana.

Atsauksmes par nodarbībām bija tikai pozitīvas, īpaši sajūsmināti dalībnieki bija par pasniedzēju. Katrā lapiņā varēja lasīt domu – Sandra – vienkārši fantastiska pasniedzēja! Lūk, vēl dažas atziņas:

„Guvu stimulu rakstīt projektus!”

„Praktiskas zināšanas, „knifi”, kas jāzina, rakstot projektu.”

„Sarežģīta ir „projektu pasaule”, bet nu esmu drošāka, zinošāka, esmu gatava uzdrīkstēties iesniegt projektu!”

„Katrs otrdienas vakars kā svētku diena + ļoti, ļoti svarīga informācija”

„Sapratu, ka īstā pieredze nāk ar katru projektu, bet vienalga- šķiet, ka sapratu, ko nozīmē PROJEKTS, un „āķis ir lūpā”!”

„Ieguvu daudz paziņu- par „ideju degošos”!

„Mēs esam tik dažādi, bet vēlamies nākotnē novadā apvienoties un rakstīt kādu lielu projektu.”

      Mums notikti izdosies! marts proj rakst

Mairita Neilande

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: