Asarē uzzied krāsas

krāsas_121.marta pēcpusdienā aktu zālē visus 5.- 9.klašu skolēnus gaidīja „Krāsu māmuliņa” koši raibā tērpā. Dalībnieki ieradās katrs savas izvēlētās krāsas apģērbā, ko bija papildinājuši pat ar atbilstošiem aksesuāriem. Skanot I.Ziedoņa „Krāsaino pasaku” vārdiem, katrs dalībnieks prezentēja savu tērpu. „Krāsu bērni” un citi klātesošie noklausījās vadītājas stāstījumu par to, kas ir krāsas un kā tiek veikta krāsu terapija. Spēles dalībnieki iepazīstināja citus ar krāsu nozīmi un to ietekmi uz cilvēka organismu.

Pārrunu noslēgumā – kustību rotaļas, izspēlējot toņu un pustoņu veidošanās iespējas, meklējot siltos un aukstos toņus, uguns, zemes un pavasara krāsas, kā arī atklājot to, kura no visām ir tīkamākā. Pēc mielošanās un sarunām klasēs – spēles un rotaļas.

Literāri dramatiskās interešu grupas vadītāja Dace Dadeika

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: