Allažos labos darbus rāda omītēm

2013-03-11-681Mēs, allažnieki, esam čakli un atsaucīgi projektu dalībnieki, tāpēc radošo darbnīcu laikā apgūtās prasmes un skaistos darinājumus gribējām parādīt saviem mīļajiem. 11.marta pēcpusdienā ciemos aicinājām omītes. Vecmāmiņa ikvienam bērnam ir īpaša. Kopā ar viņu ir visgarākās pastaigas un lielākie noslēpumi. Vecmāmiņām vienmēr atrodas laiks apciemot savus mazbērnus. Arī apmeklēt skolu – to nu mīļā omīte darīs ar vislielāko prieku! Bet ja vēl ir ko jauku paskatīties un paklausīties!

Marta sākumā SFL Latvija projekta ietvaros skolā darbu uzsāka radošā darbnīca lakatu aušanā, bet mīļajām vecmāmiņām par prieku jau varējām parādīt pirmos pašaustos lakatus. Taču ne tikai ar saviem darinājumiem pārsteidzām savas dārgās viešņas, bet izveidojām arī otru izstādi ar vecmāmiņu mīļlakatiem.

Viesiem rādām tikai labāko, arī šoreiz uzstājās labākie runātāji, dziedātāji , dejotāji. Sanākušajām viešņām silti pateicības vārdi izskanēja no skolas direktores Sandras Tukišas par gādību, par atbalstu, jo īpaši par radošo darbnīcu apmeklējumu kopā ar mazbērniem. Pasākuma noslēgumā vecmāmiņas mielojās ar cienastu, ko sarūpēja čaklās skolas virtuves meitenes ar savas vadītājas Daces Talces finansiālo atbalstu.

2013-03-11-682 2013-03-11-688 2013-03-11-706

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: