Sīpolsuņi Tirzā? Jā, suņu Sīpolsuņi Tirzā!

gatavs ari sipolsuns tirza 08.02.13.Tirzā mazie bērni, kuri pat vēl neiet skolā, veic zinātniskus eksperimentus un novērojumus. Ar viņiem kopā eksperimentē skolotājas un auklītes, tēti un mammas, vecmāmiņas un vectētiņi. Vērojot laiku janvārī mazie pētnieki noskaidroja, ka 4 dienas bija pavisam saulainas, 4 pavisam apmākušās, 12 dienas sniga sniegs, 11 dienas spīdēja saule un 6 dienas bija sarma. Uz palodzes asnus dzen sīpolsuņi. Aiz loga izliktas putnu barotavas mazajiem putniņiem. Nākamajā nedēļā bērni dosies ciemos pie 1. -3. klases skolniekiem uz lielo skolu un rādīs brīnumus: kā danco sērkociņš ar divlatnieku, kā top slepenraksts un citas pagaidām neatklājamas lietas.  Rotas mamma

suns ir gatvas Tirza 08.02.13. tirza siposuni 1 08.02.13. Tirza pirmsskola kopa ar Ksenija vectevu

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: