Salnavā paši gatavo maskas un paši spēlē teātri

maskas 1Jaunais Čūskas gads Salnavas pamatskolā ir sācies ražīgi. Nevienai jaunai čūskai uz šīs zemes nav kļuvis vairāk, bet jauniem lāčiem, mušām, suņiem, zaķiem, vilkiem un citiem Latviešu tautas pasakas  ,, Vecīša cimdiņš” varoņiem gan. Savā masku gatavošanas pieredzē dalījās masku darinātājas, kas ar savām maskām bija piedalījušās Salnavas pagasta populārajā Masku ballē un savā laikā ir ieņēmušas godalgotas vietas.

Darbs prasīja pacietību un izdomu, jo darba sākumā neviens nezināja, kāds būs rezultāts, bet neviena maska nenonāca papīrgrozā, visas maskas izdevās. Tas radīja prieku. Trīs dažādās tehnikās ir izveidotas maskas, kas neputēs plauktos un nebūs aizmirstas, bet tās piedalīsies muzikālajā lugā, ko iestudējuši jaunāko klašu skolēni. Maska palīdz atraisīties, iedzīvoties tēlā. Šķiet, ka būs interesanti. Laipni aicināti uz pirmizrādi 21.martā, kad notiks projekta prezentācijas pasākums Salnavas pamatskolā.

maskas2 maskas

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: