Rosīga dzīve Jaunannā

Jaunanna - nodarbiba uznemejiemDarbīga un rosīga februāra pirmā nedēļa bija Jaunannas ļaudīm. Apmēram 20 uzņēmēji un pašnodarbinātie 7. februāra vakarā bija ieradušies uz tikšanos ar projekta koordinatoru Jāni Baltaču, kurš dalījās pieredzē un padomos par biznesa uzlabošanas iespējām. 8. februārī projekta vadības komanda apmeklēja Malienas pamatskolu, lai iepazītos ar viņu pieredzi projekta īstenošanā, bet nedēļa noslēdzās ar emocionālu un skaistu pasākumu Jaunannas tautas namā – Sadanci „Dzirkstis lec dancojot”, kas norisinājās jau 16.reizi. Tiešām, dzirkstis bija gan dejotāju, gan skatītāju acīs. Aizrautīgi sadancoja divi Jaunannas deju kolektīvi „Jaunanna” un „Oga” , Malienas pagasta  deju kolektīvs , deju kopas „Enku drenku” C un B grupas no Alūksnes, kā arī mūsu tālie un īpašie ciemiņi no Saldus novada Novadnieku pagasta – jauniešu deju kolektīvs „Sadancis”.  Koncertā piedalījās arī Jaunannas meiteņu vokālais ansamblis „MŪZA”.

Šādi koncerti Jaunannā ir ļoti gaidīti un nozīmīgi, jo apmēram trešdaļa no mūsu kopienas ir aktīvi pašdarbnieki, bet pārējie – aizrautīgi skatītāji un klausītāji. Arī projekta ietvaros notiks nodarbības amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem, lai noslīpētu dejas un skatuves mākslas iemaņas.

Arī pārējās projektā paredzētās aktivitātes tiek īstenotas atbilstoši projekta laika grafikam. Esam uzsākuši pat jogas nodarbības, kuras vada vietējā jauniete Karīna Kliesta. Visiem ļoti patīk!

Tuvākajā laikā tiks uzsāktas izglītojošas nodarbības pašnodarbinātajiem un uzņēmējiem, kur varēs apgūt projektu rakstīšanas iemaņas, lietvedību un personāla vadību, kā arī paredzētas nodarbības ar psihologa piedalīšanos.

Vija Zaķe, projekta īstenošanas komandas pārstāve

Jaunanna - ideju darbnica no netradicionāliem materiāliem Jaunanna - Mākslas studijas nodarbibas Jaunanna -konsultacija nodarbibu vaditajiem

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: