Puzē ar otām un skrūvgriežiem palīdz tapt labākai dzīvei

02.Arii lampaam savs kalposhanas laiks beidziesIr aizritējuši divi mēneši, kopš Puzes pamatskola realizē projektu „Pužiņš atklāj jaunus darbus. Laiks skrien ātri, bet arī paveiktā nav nemaz tik maz. Teju, teju beigsies apnicīgā krīta kasīšana no Amatniecības centra 1.stāva sienām nodarbībās „Krāsas, špaktele un otas, darbs mums tīri labi sokas!”, un visi darboties gribētāji varēs ķerties pie krāsošanas pasniedzēja Jāņa Ekšteina vadībā. Vēl jau priekšā ne tikai sienu, logu un radiatoru krāsošana, bet arī grīdu liešana un grīdas dēļu slīpēšana.

Arī nodarbību „Elektrība – strādā droši!” darbs ir aizritējis ar acīmredzamiem rezultātiem – no griestiem demontētas vecās lampas un tagad telpu izgaismo jauni un kvalitatīvi apgaismes ķermeņi. Arī slēdži vairs nav vecie, kuros šad tad kāda dzirkstele lēkāja, jo savu laiku jau bija nokalpojuši, tagad viss ir atbilstoši ES standartiem. Atlikušajās nodarbībās pasniedzējs Igors Veckāgans interesentiem demonstrēs vēl dažādas interesantas lietas – kā rīkoties, ja elektroinstalācijās izcēlies ugunsgrēks, kā darbojas signalizācija, kā arī mācīs, kā no elektrības sadales skapja izvilkt jaunus vadus, lai pievienotu papildus apgaismojumu darba galdiem.

Un labā ziņa ir arī tā, ka – ja kādu joprojām šī darbošanās interesē, var pievienoties,  jo mācīties ko jaunu nekad nav par vēlu!

Projekta direktore Anda Lejniece

08.Saakas lielie kasiishanas darbi 04.Viss nederiigais jaanogaataa kurtuvee, bet veertiigais noliktavaa 07.Jaabuut drosham pirms kjeries pie elektriibas

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: