Nodarbības Zaņā pulcina daudzus iedzīvotājus

Dažādās nodarbībās janvārī piedalījās 82 iedzīvotāji! Par to esam lepni un laimīgi. Zaņas pagastā ļoti mīl sportu, tāpēc  tikai likumsakarīgi, ka dažādu nodarbību cikls visa 2013. gada garumā aizsākās tieši ar sporta nodarbībām. Sporta darba organizators Sandis pirmajā nodarbībā dažādu paaudžu iedzīvotājiem trenēja veikt basketbola soda metienus un izpildīt dažādus vingrinājumus, kas uzlabo prasmi spēlēt basketbolu. Uz abām nodarbībām kopā ieradās 24 dalībnieki, kuri kopā ne tikai apguva jaunas prasmes, bet arī aizvadīja jautru draudzības spēli.

Ļoti nopietnu dalībnieku skaitu pulcināja šaušanas ar pneimatisko ieroci nodarbības. Piecās nodarbībās piedalījās vairāk kā 40 dalībnieki. Priecēja tas, ka nāca dažāda vecuma pagasta iedzīvotāji, gan pusaudži, kuri tikai tagad var noturēt ieroci, gan seniori. Bez tam viens no labākajiem nodarbību rezultātiem pieder vecākajam nodarbību dalībniekam, kurš ir vecāks par 62 gadiem. Labu sniegumu rādīja arī daiļā dzimuma pārstāves. Nodarbību vadītājs Sandis bija gandarīts par šādu atsaucību un teica, ka dalībnieki tik aizrautīgi mācījās šaut ar pneimatiskajiem ieročiem, ka nodarbību laikā kopā izlietoja aptuveni 7000 skrotis.

Projekta ietvaros plānotā pirmā radošā nodarbība notika 26. janvārī Zaņas skolas otrajā stāvā. Priecīgi satraukti, pamazām uz nodarbībām ieradās dažāda vecuma Saldus novada 19 iedzīvotāji. Pēc nelielas apsveicināšanās runas Ilma pastāstīja, kāda svece ir atbilstoša, katrai horoskopa zīmei un kāda svece jāaizdedzina, ja vēlas mājās ieviest harmoniju, mieru vai tieši otrādi – uzmundrināt sevi. Nodarbības laikā tika mācīts liet sveces no parafīna. Par sveču formām tika izmantoti gan dažādi trauki, produktu iepakojumi un pat dārzeņi. Dalībnieki labprāt uzklausīja Ilmas stāstīto un ar lielu degsmi gatavoja sveces. To kā sveces būs izdevušās, varēs redzēt tikai nākošajā nodarbībā, kad sveces būs atdzisušas un izņemtas no formām.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: