Kā pateikt paldies? Beverīnas ideja

Beverina putns 1Parasti jau ir tā, ka projektos tiek tērēta kāda naudiņa tā saucamajiem reprezentācijas materiāliem, jeb kaut kam, kas paliek par piemiņu projekta dalībniekiem – cepurītes, nozīmītes, maisiņi, utt. ar projekta simboliku. Mūsu projektā “Skola iziet Ciemā” gandrīz visi nodarbību vadītāji nodarbības vada brīvprātīgi, tas ir, nesaņemot par to nekādu atlīdzību. Gribējām šiem cilvēkiem pateikties īpaši, bet nevarējām īsti izdomāt, kā. Lietas, kuras mums likās piemērotas šādai pateicībai, izrādījās vai nu pārāk dārgas, vai mūsu vajadzībām neatbilstošas. Un tad mēs izdomājām – kas gan var būt labāks par pašdarinātu dāvaniņu. Un tā ir tapis pirmais “Iespēju durvju” logo putna brālis taustāmā formātā! Putniņam tapt palīdzēja mūsu meitenes Dace un Zane – greznais tērps tapa Daces rokām, bet uz kājām to nostādināja Zane. Paldies, meitenes! Projekts tikko sācies, mums vajadzēs vēl daudzus putniņus, jo mums visapkārt ir ļoti labi cilvēki, kas gatavi dalīties savās zināšanās bez maksas.

Projekta vadītāja Linda

Beverina logo 1 Beverina putns 2

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: