Uzticība iegūta – jāturpina strādāt

Vakar veiksmīgi noorganizēts vēl viens liels pasākums Druvienas pamatskolā – Gulbenes novada 5. – 7.klašu latviešu valodas konkurss “Folklora”, kurā kopā piedalījās ap 60 cilvēkiem ( skolēni un skolotāji). Ciemiņus sagaidījām ar skolas koklētāju ansambļa koncertu un īsti latvisku cienastu ( pīrāgi, pašcepta rudzu maize, siers, kaņepju maizes, zirņu pikas un zāļu tēja). Cienastu mums palīdzēja sarūpēt gan skolas saimnieces, gan skolēnu māmiņas un vecmāmiņas. Pats konkurss norisinājās pa folkloras darbnīcām:

“Senajā pasaulē”- senie darbarīki, amatu spēle;

“Muzikālā pasaule”- latviešu tautasdziesmas un to izpildītāji – folkloras kopas;

“Kas lācītim vēderā” – latviešu tradicionālie ēdieni;

“Brīnumu lauks”- latviešu mutvārdu folklora;

“Vakarēšana” – ar rokdarbiem un pasakām, teikām, dziesmām.

Arī šis pasākums  pārliecināja, ka mūsu skola, izvēlēdamās tradicionālās kultūras  kopšanas un popularizēšanas ceļu, izdarījusi pareizu izvēli. Mūsos ieklausās, mums uzticas šajā jomā, mēs spējam ieinteresēt arī citu skolu skolēnus.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: