Tirza: praktiskā biznesa darbnīca apkopo pieredzi un idejas

„Jāsper mazi solīši un tikai uz priekšu,„tā sprieda Tirzā, kad 15.janvārī uz pirmo nodarbību sanāca praktiskā biznesa darbnīcas dalībnieki. Pirmajā reizē sanācām 12 domubiedru grupa, kam patīk rokdarbi. Bet vai ar to ir iespējams arī nopelnīt? Un kas vispār notiek uzņēmējdarbības vidē? Atziņās dalījās trīs uzņēmējas, kuras ir arī mūsu darbīgā pulciņa dalībnieces.

Nolēmām arī nākošajās nodarbībās meklēt un pierakstīt veiksmes stāstus un biznesa cilvēku domu graudus. Šodien mūsu ideju turzā ir trīs atziņas. „Bizness ir kā gājiens tumsā, nekad nevari zināt, kas gaida. Un tikai tad, kad esi kalnā, redzam rezultātu” (Inese, pašnodarbinātā) „Jāsper mazi solīši un tikai uz priekšu, galvenais sākt un neapstāties!” (Ligita, ģimenei pieder lauku veikals) „Sāc ar mazumu un nepārtraukti meklē savu nišu, arī tad, kad jūties stabils un veiksmīgs.” (Ingūna, zobārsta prakse)

Nāciet! Mācīties var ar prieku un jebkurā vecumā! Lai mūsu ideju turza pildās ar radošajiem darbiem un veiksmes stāstiem!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: