Redzēju meiteņu acīs uguntiņu!

Tā pēc vingrošanas deju nodarbības priecīgi stāstīja skolotāja Kristīne: „Iecerētais izdevās ļoti labi, meitenēm patika un mums noteikti jāturpina!” Tas tik bija pārsteigums, kad atklājas, ka Kristīne, kas vadīs aerobiku, ir mūsu jaukā latviešu valodas skolotāja! Un KĀ viņa vingro! Nē – dejo! Meiteņu acis patiešām mirdz. Un interese ir liela – nu jau piesakās ne tikai skolas meitenes, bet arī internāta auklītes, skolotājas un mammas!

Tagad skolas sporta zālē pirmdienās sastopamās sievietes brieduma gados, ar kurām kopā vingro arī jaunietes, otrdienās un ceturtdienās tiekas florbola un volejbola entuziasti, piektdienās – dejojām (vai tomēr vingrojām?)! Trešdienās braucam uz baseinu!

Vecāko klašu zēni izveidoja brīvprātīgo komandu, kas māca mazākiem spēlēt florbolu. Mēnesi trenēsies un tad mači! Paldies 9.klases puišiem Edijam un Oļegam par idejām un brīvprātīgo darbu!

 „Un vispār mums iet labi,” saka Svetlana, Tirzas pamatskolas direktore un projekta vadītāja, un stāsta, ka šobrīd lielāko daļu uzmanības aizņem gaidāmais iedzīvotāju forums un praktiskā biznesa darbnīca. Jaunieši strādā ar lielu entuziasmu – veic anketēšanu un popularizē forumu. Sāk rosīties jaunas iniciatīvas grupas. Mazie pirmsskolēni izdomāja jauku labdarības akciju, lai iepriecinātu vientuļos cilvēkus – dosies ciemos padziedāt un Cirku uzspēlēt. Un vēl – katru rītu tīrīs sniegu – taciņu līdz  Katrīnes vecmammas dzīvoklim, viņa dzīvo mūsu pirmsskoliņai kaimiņos. Tirzā IR kopiena!

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: