Puzē mācās darot, un ieguvums būs visiem

Janvārī sākas pirmās nodarbības «Elektrība – strādā droši!” un «Krāsas, špaktele un otas, darbs mums tīri labi sokas!”, kurās gan skolas bērniem, gan viņu vecākiem, gan citiem interesentiem būs iespēja apgūt elementāras, bet ikdienas dzīvē ļoti noderīgas zināšanas, kā salabot elektroslēdžus, kontaktligzdas, kā droši darboties ar elektrību, un kā veikt kosmētisko remontu – virsmas attīrīšanu, špaktelēšanu, slīpēšanu, līdzināšanu, krāsošanu u.c. darbības. Uz nodarbībām tiek gaidīti gan tēti, gan mammas, gan citi interesenti, lai kopīgi ar bērniem caur jaunu zināšanu apguvi izremontētu Amatniecības centra 1.stāva telpas, kurās pašu bērni apgūst sabiedriskajai un personīgajai dzīvei nepieciešamās prasmes jeb dzīves prasmes. Informācija par nodarbību laikiem atrodama pie pagasta informatīvajām plāksnēm. Pasniedzēji Igors Veckāgans un Jānis Ekšteins un projekta direktore Anda Lejniece

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: