Par saviem darbiem jāstāsta, lai atrastu jaunus domu- un darbubiedrus!

Jaunais gads ir iesācies tik darbīgi, ka diena reizēm liekas par īsu. Man šķiet, ka  šobrīd pacēlums ir lielā daļā Druvienas iedzīvotāju, jo ne tikai skola, bet arī pagasta attīstības biedrība, bet īpaši – mūsu jaunieši, visi kopā domājam par savas kopienas tālāko virzību. Kopā gatavojamies arī Druvienas iedzīvotāju forumam, kas notiks 2. martā.

Tā kā viena no mūsu stiprajām pusēm ir tradicionālās kultūras, amatniecības saglabāšana un iedzīvināšana, tad kopīgi nosvinējām Ziemas saulgriežus, aizvadījām pirmās Amatu centra nodarbības, gatavojamies Meteņiem un Gulbenes novada skolēnu latviešu valodas pasākumam par tēmu “Folklora”. Bet tas jau tikai šobrīd aktuālais.

Esam arī sapratuši, cik publicitātei ir liela nozīme, jo jau nākošajā dienā pēc publikācijas par mūsu Amatu centra darbību, saņēmu zvanu no Rīgas, no pilnīgi svešas kundzes, kura bija izlasījusi mājas lapā informāciju par mūsu aktivitātēm, pati 20 gadus strādājusi Brīvdabas muzejā par aušanas meistari. Viņa vēlas atdāvināt mums visu savu aušanas inventāru un literatūru par amata prasmes apguvi!  Es biju ļoti patīkami pārsteigta. Uz nākošajām Amatu centra nodarbībām, kas notiks 1. un 2. februārī, pie mums plāno  ierasties Vidzemes televīzija, jo arī viņus ieinteresējusi mūsu darbošanās. Izrādās, ka iespējams izplatīt arī labās ziņas!

Velga Druvienā

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: