Jaunumi no darbīgās Salas

2013_01_29_0Ruukis_paarsteidz wSkola katru nedēļu piepildās ar jauniem darboties un pilnveidot savus talantus gribošiem jauniešiem, strādājošajiem un cilvēkiem, kuri ir pelnītā atpūtā. Viņi skolas ikdienā ienes jaunas atziņas. Kāds teātra nodarbību dalībnieks saka: „Man ir tik jauka loma – nemaz nav jāpietēlo, jo 70% ir no manas dzīves. Tik patīkami, ka skola ir atvērta dažādām aktivitātēm un dažādiem vecumiem”.

Tikko kā ieguvusi vecmāmiņas titulu: „Priecājos, ka varēšu savu meistarību tamborēšanā izmantot, gatavojot dāvanas un aptamborējot un apadot savu lielo radu saimi, kā arī kaimiņus. Patīkami, ka varu arī aiziet pie kaimiņienes un pastāstīt un parādīt, ko esmu iemācījusies un paveikusi”.

Un tā 29.janvāra rītā pie skolas pārsteigums – Rūķis staigā, uzdzied dziesmas, intervē, bārsta asprātības, uzdejo sniegpārsliņu deju un gaida visus, kas nāk uz skolu. Un sagaida arī – Sorosa fonda – Latvija projekta komandas konsultantu, ekspertu Jāni Baltaču, kurš bez priekšnesuma nemaz netika skolā. Tas viņam izdevās. Konsultants dalījās savā bagātajā pieredzē, ieteica mums kā virzīt projekta aktivitātes, tās padziļinot, un dodot ilgtspējīgu darbību. Paldies! Gaidām komandu Salā, jo Jūsu pieredze mums lieti noder. Kopienas ļaudis Jūs gaida ar padomu un pasākumos. Projekta direktore Valentīna Liniņa

2013-01-29 09 w2013-01-29 w

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: