Izglītības centrs MŪZA Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolā turpina darbu

Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolā darbību atjaunojis 2009. – 2010. gadā uzsāktais Izglītības centrs MŪZA. Šobrīd ir uzsāktas nodarbības sešās programmās. Ar projekta palīdzību paredzēts uzsākt nodarbības arī citās programmās: pilates, aerobika, vingrošana senioriem, nodarbības uzņēmējiem un pašnodarbinātajiem, interaktīvo materiālu veidošana skolotājiem un citiem interesentiem, interešu klubiņu nodarbības bērniem un vecākiem “Mācīsimies kopā!” un sievietēm “Sievietes pasaule”. Plānots arī izveidot pieaugušo vokālo ansambli, kā arī radīt iespēju pagasta amatiermākslas kolektīviem  pilnveidot aktietmeistarības un dejas prasmes.

Vasarā, skolas brīvdienās, radīsim iespēju bērniem un jauniešiem saturīgi pavadīt brīvo laiku – tiks apgūta ielu vingrošana un mūsdienu dejas, turklāt gan bērnus un jauniešus, gan pieaugušos aicināsim iesaistīties sporta nodarbībās, spēlējot futbolu, volejbolu, un nodarbojoties ar skriešanu.

 Uz nodarbībām laipni aicināti visi interesenti. Nodarbības ir bez maksas. Informācija par nodarbībām pieejama, zvanot projekta direktorei un projekta koordinatorēm, kā arī novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv un presē.

Kaut gan daļā programmu pirmās nodarbības ir jau notikušas, ja ir interese, aicinām pievienoties vēl jaunus dalībniekus! Lūk, mūsu nodarbību saraksts un bilde no pirmās keramikas nodarbības, kur skolēni un pieaugušie skolotāja Uģa Puzuļa vadībā apguva keramikas mākslas iemaņas.

Izglītības programmas veids Programmas nosaukums Programmas realizācija Nodarbību vadītājs
Mākslas studija Keramika

(visiem interesentiem)

Otrdienās no plkst. 16.00 skolā

Pirmā nodarbība 15.janvārī

Uģis  Puzulis
Ideju darbnīca no netradicionāliem materiāliem (skolēniem no 5.klases) Piektdienās  plkst. 15.00

Pirmā nodarbība 11.janvārī skolā

Sveta  Pavlova
Mākslas studija

(pieaugušajiem)

Katrā otrajā piektdienā  plkt.17.00 Tautas namā

Pirmā nodarbība 11.janvārī

Mārīte  Mičule
Mūzikas studija Ritma grupa „Impulss”

( visiem interesentiem)

Ceturtdienās  no plkst.16.00 skolā

Pirmā nodarbība 10.janvārī

Mārcis  Kalniņš
Ģitārspēle

( visiem interesentiem)

Ceturtdienās no plkst 16.00 skolā

Pirmā nodarbība 10.janvārī

Kaspars Valenieks
Izglītojošās nodarbības Tūrisms Sestdienās  plkst. 18.00  skolā

Pirmā nodarbība 19.janvārī

Marita Zelča
Estētikas skola

(pirmskolas vecuma bērniem)

Trešdienās plkst.11.00 skolā ( dziedāšana)

Pirmā nodarbība 9.janvārī

Ceturtdienās  plkst. 10.30 skolā ( dejošana)

Pirmā nodarbība 10.janvārī

Inese Vilciņa

 

 

Aiva Vilciņa

 

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: