Cilvēki ir mūsu dārgumi: Silvija no Briežuciema

„Mazais punktiņš Latvijas kartes ziemeļaustrumos ar nosaukumu Briežuciems slēpj sevī daudz spēka, radošuma un dzīvīguma. Briežuciema pagastā ir ne vairāk par 600 iedzīvotājiem, bet kopīgiem spēkiem mēs esam veicinājuši savas dzīves kvalitāti – ir labiekārtots rotaļu laukums bērniem, tiek organizētas talkas, notiek dažādi kultūras, sporta un mūžizglītības pasākumi. Pirmie Balvu novadā esam realizējuši tiešsaites nodarbību. Kāpēc mēs to darām? Jo gribam labāku dzīvi sev un saviem bērniem. Mums ir vēl daudz sapņu un ieceru,” tā nupat nesen stāstīja Silvija Ločmele, Briežuciema projekta vadītāja.

Nu jau padarīto un arī darāmo darbu sarakstam pievienojušies jauni ieraksti: nule noorganizēta pirmā Balvu novadā esošo biedrību sanākšana, novada vadība pat bija sadomājusi apbalvot aktīvākās biedrības.  „Bet pats galvenais – vienbalsīgi tika nolemts dibināt Balvu novada Koordinācijas padomi, un man ir tas gods nākošnedēļ sasaukt Pirmo kopsapulci, lai paspētu izstrādāt ierosinājumus un izdevumus, kurus novads iekļautu 2013.gada budžetā,” turpina Silvija. Jau 2010. gadā Silvija tika izvirzīta Latvijas lepnuma balvai, un ar katru aizvadīto gadu viņa aizvien vairāk pārliecina, ka viņa ir savas kuplās ģimenes, Briežuciema, Balvu novada, mūsu pārmaiņu skolu un visas Latvijas lepnums. Silvija ir cilvēks, ar kuru noteikti vērts iepazīties.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: