Biedrība „Saulessvece” iekrāso Briežuciema rudeni

Rudens krāso koku lapas raibos un acij tīkamos rakstos. Raibs un pasākumiem bagāts šoruden ir arī Briežuciema kultūras, vides un izglītības pasākumu klāsts. 25.augustā visi Briežuciema bērni un jaunieši varēja radoši un sportiski izpausties kultūras nama un biedrības „Saulessvece” kopīgi rīkotajā pasākumā „Jautrās brilles”. Darbojās Krāmu tirdziņš, kopā ar pasākuma vadītāju Pepiju Garzeķi tika austa lielā bize. Bērni varēja sacensties bižu pīšanā no taututērpu jostām, smilšu piļu celšanā, kā arī arbūzu ātrēšanas sacensībās. Iespēju par brīvu izlēkāties piepūšamajā pilī ar sajūsmu izmantoja gan lielāki, gan mazāki bērni. Pasākuma gaitā uzstājās arī Briežuciema un Tilžas ielu vingrotāji. Jaunieši entuziasti bija sagatavojuši lieliskus paraugdemonstrējumus, kurus ar aizgrābtību vēroja daudzi acu pāri. Arņa, Linarda un citu jauniešu sapnis ir labi aprīkots ielu vingrošanas laukums Briežuciemā. Sapņi mēdz piepildīties. Vairāk lasiet http://www.balvi.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=5880%3A0&catid=320%3Anevalstisks-organizcijas&Itemid=395&lang=lv Un vēl – prieks, ka sākot ar šī gada oktobri Balvu novada dome beidzot izteikusi piedāvājumu biedrībām likt info par sevi, ko mēs arī izmantojam.  Šāda veida piedāvājums patiesībā ir liels progress sadarbībā ar pašvaldību.

komentāri


Comments are currently closed.