Riktīga Vinnija Pūka darbīgā diena!

Ar tādu atziņu 2. augustā beidzās pirmā tikšanās 12 kopienu organizāciju pārstāvjiem, kuri iesaistījušies projektā vietējo iedzīvotāju iniciatīvu un sadarbības spēcināšanai. Kā atzina pašas semināra dalībnieces, šī diena bija īsta kapacitātes celšana, jo tika pamatīgi analizēti pašu izveidotie vietējo projektu pieteikumi: gan tas, kā izteikt savu domu citiem saprotamā veidā, kā akcentēt galveno domu, kā parādīt savas ieceres vai esošās situācijas stiprās puses, kā labu domu atspoguļot pamatotā budžetā utt. Semināra beigās izskanēja paldies par to, ka šī bijusi „nekonkurējoša kopābūšana”, kas diemžēl nebūt nav parasta parādība NVO starpā. Jau tūlīt augustā sāksies daudzveidīgas projektu darbības, par kurām stāstīsim arī šajā lapā. Uzklikšķinot uz fotogrāfijas, variet redzēt visas semināra dalībnieces.

komentāri


Comments are currently closed.