Iespēja saistīt skolu un muzeju vērtības

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs 2012.gada 27.augustā plkst. 12:00 aicina pedagogus uz informatīvo semināru, kas paredzēts vizuālās mākslas skolotājiem, kultūras un mākslas vēstures skolotājiem, kulturoloģijas skolotājiem, mājturības skolotājiem, klases audzinātājiem, pirmskolas iestāžu pedagogiem un citiem interesentiem, kuri vēlas uzlabot savas prasmes radošam mācību darbam skolā un nodarbībās muzejā. Semināra ietvaros skolotāji iepazīstas ar muzeja piedāvājumu vizuālās mākslas un kultūras vēstures apguvei un mācību iespējām muzejā, kas ir noderīgi plānojot skolas grupas vizīti. Sastādot semestra plānu informatīvajam skolotāju semināram, uzsvars tiek likts uz Dekoratīvās mākslas un Dizaina muzeja un Mākslas muzeja „Rīgas Birža” jaunajām muzejpedogoģiskajām programmām. Dalības pieteikšana seminārā un plašāka informācija: Kristīne Milere, Izglītības programmu kuratore,  kristine.milere@lnmm.lv

komentāri


Comments are currently closed.