Pilsoniskās aktivitātes pacēlums Jaunsilavās

Jaunsilavas pamatskola bija tikai viena no pārmaiņu skolām, kuras piedalījās SFL un Izglītības attīstības centra (IAC) kopīgajā projektā par pilsoniskās izglītības zināšanu un prasmju vairošanu, taču jāsaka, ka tieši viņi spēja paņemt no šīs iespējas maksimāli daudz. Apguvušas projekta “Pilsonis” (Piedalies un ietekmē!) metodiku, skolas direktore Janīna Usāre un skolotāja Anastasija Kaktiniece atrada veidus, kā padarīt to pievilcīgu visam skolas kolektīvam. Rezultātā Jaunsilavu pamatskolā visi raudzījās, kas būtu uzlabojams, kas būtu pievienojams, lai dzīve skolā un kopienā būtu labāka un interesantāka. Vairāk par Jaunsilaviešu pieredzi lasiet laikraksta “Novadnieks” publikācijā. Jaunsilavas-par seminaru

komentāri


Comments are currently closed.