Iedvesmojošais pavasaris – jaunu labu darbu darīšanai

Pavasaris var atnākt dažādi. Ar putnu dziesmām, ar strauta skaņām vai arī ar pirmajiem saules stariem. Mums pavasaris atnāca ar jaunām idejām, iedvesmu un darba prieku, un tas viss pateicoties Jūsu organizētajiem interesantajiem kursiem Siguldā projekta „Pilsoniskās līdzdalības prasmju pielietošana ikdienas situācijās” ietvaros. Pašās pirmajās marta dienās mēs visi satikāmies brīnišķīgā vietā – Siguldā, kur mums bija iespēja iepazīt radošus, interesantus, atraktīvus, sirsnīgus kolēģus, zinošas, mīļas, sirdsgudras pasniedzējas.

Tagad, jau aprīlī, tiekoties Rīgā kopīgajā konferencē, atkal pārņēma šīs patīkamās sajūtas. Pirmkārt, tikties ar jau tik pazīstamiem un draudzīgiem kolēģiem. Otrkārt, smelties jaunas idejas, uzklausīt citu skolu pieredzi, gūt iedvesmu un darba prieku turpmākajam darbam savā skolā. Treškārt, palielīties ar savu veikumu un parādīt to, ka kursi Siguldā nav bijuši veltīgi, bet gan ļoti noderīgi un vajadzīgi.

Klausoties kolēģu prezentācijās, neviļus rodas jautājums – ja jau mēs tik daudz paveicām mēneša laikā, tad cik daudz svarīgu darbu mēs izdarīsim turpmāk? Tāpēc paldies Jums visiem par lielisko iespēju to visu piedzīvot.

Jūs mums iedevāt rokās makšķeres, un tagad mēs paši varēsim ķert savas lielās iespēju zivis un piepildīt vajadzības, lai uzlabotu savu un savas kopienas dzīvi.

Preiļu novada Salas pamatskolas skolotājas I.Vaivode, A.Vjakse

 

Bildē – nedaudz baidoties no 11.stāva balkona, bet nebaidoties darboties un skatīties tālākā nākotnē, arī pār Rīgas torņiem kursu dienu pavadījām jauku cilvēku darbīgā gaisotnē.

 

02.05.2012.

komentāri


Comments are currently closed.