Jauniešu tikšanās Upmalā

14. aprīlī Brīvā laika pavadīšanas centrā “Upmala” viesojās jaunieši no biedrības “Dagne”, Dagdas bērnu un jauniešu centra un “Ašo kompānija” no Asūnes. Vispirms ciemiņiem tika piedāvāta ekskursija pa Centra telpām. Jauniešus patīkami pārsteidza rokdarbu pulciņa izstāde. Katra biedrība sagatavoja prezentāciju par savu darbību.

Bija sagatavoti arī priekšnesumi: jaunieši no Dagdas dejoja hip-hop un breakdance, Lāsma no Asūnes dziedāja, bet Bērziņu jaunieši uzstājās ar interesantu ludziņu. Pasākuma turpinājumā bija jautras spēles. Pateicoties saulainai dienai, jaunieši varēja izklaidēties sporta laukumā. Liels paldies par atsaucību Olgai Lukjanskai, Svetlanai Ilatovskai un Ainai Odiņecai.

BLPC “Upmala” vadītāja Žanna Ļaha

komentāri


Comments are currently closed.