Pārmaiņu skolas – viena no labākajām izglītības jomas inovācijām valstī

Tāds vērtējums vakar izskanēja Radošās darbības nedēļas Radi! diskusijas ” “Latvija ceļā uz radošu valsti” laikā Kultūras ministrijas apkopotajā prezentācijā par jau esošajiem radošuma piemēriem. Izglītība kā radoša industrija vai, sperot soli tālāk – neizbēgams priekšnoteikums radošas ekonomikas, radošas, labklājības un labbūtīgas valsts pastāvēšanai. To mums atgādina ārvalstu eksperti, to Jūs, pārmaiņu skolu veidotāji, esiet pārliecinājušies savā pieredzē. Atliek strādāt, lai no atsevišķiem piemēriem nonākam līdz sistēmiskām pārmaiņām lai un radošajam nav jābaidās publiskot savu radošumu, kā tas pa reizei gadās šobrīd. Atrodīsim šķēršļus, sauksim tos vārdā un meklēsim veidus, kā tos novelt no attīstības ceļa. Aija

komentāri


Comments are currently closed.