Pārmaiņu iniciatīva kā pagrieziena punkts lauku saglabāšanai: vai nostrādās?

Aizvien vairāk saprotu, cik Pārmaiņu iniciatīva bija nozīmīga izglītības politikā. Tā, iespējams, ir galvenais pagrieziena punkts, kas apturēs lauku izmiršanu. Tagad pat novada Izglītības pārvaldē mēģina saprast, kas ir kopienas skola, pat mēģina skaidrot citiem, kaut gan iepriekš mūs tikai pēla par to, ka par daudz uzņemamies sociālo funkciju.Mums šogad skolai pavasarī ir kārtējā akreditācija – visādas lietas jāpārbauda, jāatjaunina dokumenti atbilstoši jauniem likumiem, MK noteikumiem utt. Darba ļoti daudz, bet Pārmaiņu darbus arī cenšamies turpināt, arī paplašināt darbības loku, sadarbojoties ne tikai amatniecības un mākslas jomā, bet arī visādās sadzīviskās lietās. Dzīve pati saka priekšā, ko darīt, un projekta pieredze ir tas pavediens, kas palīdz saprast, kā tas darāms.

No visas sirds novēlu Jums darbīgu, radošu un veselīgu 2012.gadu!

Gundega Rancāne, Makašānu amatu vidusskola

komentāri


Comments are currently closed.