Konference „Mūžizglītība – Latvijas izaugsmei un labklājībai”: iespēja dalīties un gūt

Aicinām Pārmaiņu skolu veidotājus atsaukties aicinājumam un piedalīties konferencē „Mūžizglītība – Latvijas izaugsmei un labklājībai”, kas notiks 27. janvārī Līvānos  Valsts izglītības satura centra īstenotā  ES  Mūžizglītības programmas  projekta LINKING  ietvaros . Konferencē aicināti piedalīties mūžizglītības jomas praktiķi, eksperti, politikas veidotāji, interesenti, lai runātu par mūžizglītības  iespējām Latvijā un Eiropas Savienībā,  lai dalītos pieredzē, mācītos no citiem un popularizētu labas prakses piemērus.  Konference tiek organizēta sadarbībā ar   projekta partneriem – Latvijas  Valsts televīziju, Tirdzniecības un rūpniecības kameru,   Mācību un konsultāciju centru ”Baltic Bright”. Paneļdiskusijas dalībnieku vidū būs arī mūsu iniciatīvas dalībnieki no Dunavas, Apes un Mazsalacas. Vairāk par projektu: http://www.keeplearning.lv/ Tur atradīsiet arī plānoto darba kārtību un pieteikšanās anketu.

komentāri


Comments are currently closed.