Ziemassvētku gaidās Pelēnu grupā Korģenē

Ziemassvētki esot brīnumu laiks, taču dažkārt brīnumu jāmācās radīt arī pašiem. Tā arī PII Vilnītis  Pelēnu grupiņā, kura atrodas multifunkcionālajā centrā „Korģene”, sācies spraigs brīnumu radīšanas laiks, lai prieks tiek pašiem un arī tiem, kas ir ap mums. Tos palīdz radīt Galvenais rūķis Ilga , Dziesmu rūķis  Ināra  un Darbīgais rūķis Anda, kā arī Dabas rūķis Luīze, bet viņiem nebūtu darba, ja nebūtu viņu mazo palīgu -rūķīšu Rūtas, Rūda, Tīnas, Katrīnas, Karlīnes, Matīsa, Kitijas, Roberta, Gata, Ksenijas, Laura, Armanda, Raina ,kas ik rītu par čaklo darbošanos saņem dāvaniņas no Pārsteigumu rūķa . Mazie rūķīši zina, ka katra diena sākas ar kādu darbiņu , jo šoziem daudz  pūļu  jāpieliek, lai uzburtu sniegu. Un tad tiek ņemtas  palīgā šķēres, balts papīrs, baltas lentītes, sudraba bumbiņas un logu rūtīs parādās pirmās sniegpārslas, baltā krāsa  nokrāso zariņus , kuros šūpoties baltajiem eņģelīšiem un uz palodzēm sarindojas balti sniegavīri un drīz jau visa Pelēnu grupa būs viena liela, balta sniega kupena, to palīdzēs radīt mūsu mazo rūķīšu mammas un tēti . Vēl priekšā mums daudz darbiņu, jo jāpagūst pagatavot apsveikumi  un dāvaniņas mīļajiem, rotas svētku  eglītei, gribas izdekorēt arī kokus pie bērnudārza , jo aiz tiem parasti paslēpjas mazie pārsteigumu  rūķīši sarkanās cepurītes, ja neticat,  nāciet un pārliecinieties! Lai visus darbiņus pagūtu izdarīt laikus,  grupiņas rūķis  katru dienu  seko līdzi, cik dienu vēl atlicis līdz Ziemassvētku vakaram.

Un kāds prieks bija, kad vienudien mūs pastaigā pārsteidza  īsts sniegs, ar īstām sniegpārslām, kas krita uz cepurītēm, lielās pārslas krita skropstās, ka bija jārauš nost, lai redzētu   ceļu.  Un te pēkšņi -kādas pēdas ar ragavu sliecēm, kas apstājas pie mūsu sētas vārtiņiem. Nu izrādās, ka tiem , kas paši  rada brīnumus, kāds arī atsūta brīnumu, un katram ļauts uzminēt un pasapņot, kas te pabijis…

Novēlam darbīgu un brīnumiem bagātu Ziemassvētku gaidīšanas laiku arī jums visiem!

Galvenais rūķis – skolotāja Ilga

komentāri


Comments are currently closed.