Tēvzemes nedēļa Salas pamatskolā

Lāčplēša dienas rīts iesākās ar skolas zēnu, skolotāju patriotiskajām dziesmām, izzinošu stāstījumu par Latvijas vēsturi, cilvēkiem, kas ietekmēja Latvijas likteni, notikumiem, kas neatstāja vienaldzīgus ne valdniekus savās pilīs, ne ganiņus savās būdiņās. Gandrīz visas skolotājas Latvijas Republikas gadadienā skolā ieradās tautu tērpos, vadīja stundas, stāstīja par Latvijas māksliniekiem, dabu, dabas bagātībām, rakstniekiem, rokdarbniekiem, par vietējiem darba rūķiem, par mūsu novada talantīgajiem jauniešiem, kas dara mūsu Latviju lepnu, greznu, skanīgu, atpazīstamu pasaulē. Izskanēja koncerts, ko bija sagatavojuši skolēni, skolotāji, pašdarbnieki. 15.novembrī Preiļu novada galvenajā bibliotēkā atklāja izstādi „Mūsu darbi Latvijas dzimšanas dienā”, kuri tika gatavoti no Latvijas dabas materiāliem- zīlēm, kastaņiem, fizāļiem, cidoniju sēkliņām, kļava lapām, ābeles zariem, akmeņiem, ķirbju sēklām. Gatavošanā tika iesaistīti visi skolēni, daudzi skolotāji. Bērnos prieks, jaunas idejas, saturīgi pavadīts laiks, patriotisms, labas emocijas, dabas iepazīšana, un daudzie paldies un jautājumi kā tas tika veidots, ko saņemam no izstādes apmeklētājiem.

komentāri


Comments are currently closed.