Kurmenē darbu sāk sabiedrisko aktivitāšu centrs

Kopš Kurmenē intensīvi darbojas biedrība „Kurmenes viļņi, pagastā aizvien biežāk notiek pasākumi, kas ikkatram kurmenietim dod iespēju izpausties, labi pavadīt laiku un iemācīties un uzzināt ko jaunu. Pateicoties biedrības iesniegtajam projektam, 16. novembra vakarā kurmenieši pulcējās Baltās skolas 3. stāvā uz izremontēto telpu atklāšanu. Turpmāk šeit darbosies sabiedrisko aktivitāšu centrs. Uz pasākumu ieradušies bija visdažādāko paaudžu pārstāvji. Jaunajās, mājīgajās telpās, kuru remonts veikts un mēbeles iegādātas, biedrībai piesaistot LEADER finansējumu un Vecumnieku novada Domes līdzfinansējumu, ieskanējās smiekli un sirsnīgas sarunas. Visi patīkamā un mierīgā gaisotnē pie tējas tases un pašu sarūpēta cienasta kopīgi apsprieda projekta mērķus un pauda savas idejas par iespējamajiem pasākumiem un aktivitātēm, ko drīzumā sarīkot, kā arī nolēma, ka centram būtu vajadzīgs skanīgs nosaukums, tāpēc ikviens tika aicināts piedāvāt savus variantus. Sveikt kurmeniešus un vēlēt veiksmi un možu un radošu garu sabiedrisko aktivitāšu centram bija ieradies arī Vecumnieku novada Domes izpilddirektors Guntis Kalniņš, kā arī Kurmenes pagasta priekšsēdētājs Agris Kondrāts.

Biedrībā šobrīd darbojas arī sabiedrisko attiecību speciāliste, brīvprātīgā jauniete no NVA Eva Škenderska.

komentāri


Comments are currently closed.