Ieteikumi pārmaiņu skolu tālākajai attīstībai visā Latvijā – IETEIKUMU KRĀJUMS

Konferences “Skola Latvijā: pārmaiņām labvēlīgs laiks” tika prezentēta jauna publikācija – grāmata “Pašu skola pašu valdībā. Iespējamie darbības virzieni skolas ilgtspējīgai attīstībai pašvaldībā”, kurā, balstoties uz SFL iniciatīvas un UNESCO LNK organizēto diskusiju laikā iegūto informāciju, kā arī BISS veikto ietekmes izvērtējumu, apkopoti ieteikumi iegūtās pieredzes tālākai izmantošanai. Ceram, ka tas noderēs ne vien skolu vadītājiem un pedagogiem, bet arī valsts iestāžu un pašvaldību darbiniekiem un lēmumu pieņēmējiem, nevalstiskā sektora aktīvistiem, uzņēmējiem – ikvienam, kam rūp kvalitatīvas izglītības nākotne Latvijā . Materiāla autore  – Aija Tūna. Pasu skola-valdiba_web

komentāri


Comments are currently closed.