Kazdangā strādā, un tad darbi iet no rokas

Esam priecīgi par iespēju piedalīties konferencē Budapeštā un stāstīt par to, kas jau paveikst, taču mums vēl ir pavisam svaigi  jaunumi biedrībā “Kodols”.Ar novembri Kazdangā pusgadu strādās brīvprātīgie jaunieši   – Bērnu dienas centrā un tūrisma centrā.
Savukārt Hipotēku bankas Klientu kluba  „Mēs paši” projektu konkursā tika atbalstīts Kazdangas NVO „KODOLS”  biedrības uzrakstītais projekts  „Radīt, sev un citiem prieku darīt!”  ar kopējām izmaksām  Ls 556.80. Projekta ietvaros Kazdangas pilī notiks dažādas interesantas radošās darbnīcas, piemēram; unikāla papīra izgatavošanas, ziepju vārīšanas, filcēšanas, zīda apgleznošanas, sveču dekorēšanas un rotu gatavošanas darbnīcas.

Biruta Konrāde, Aizputes novada domes projektu vadītāja un
biedrības “Kodols” locekle

komentāri


Comments are currently closed.