Uztveram lietas un iespējas plašāk

Mīļš sveiciens skolas Jaunajā gadā! Ar katru brīdi, ko attālināmies no pārmaiņu skolu projekta, saprotam, ka bija ļoti likumsakarīgi, ka arī mūsu Druvienas pamatskola bija to laimīgo skaitā. Mēs šobrīd lietas un iespējas uztveram daudz plašāk un nebaidāmies sev uzstādīt tālejošus mērķus. Visas trīs nometnes mums deva iespēja satikt brīnišķīgus cilvēkus, iegūt jaunus draugus, dibināt jaunus kontaktus. Visi Kokļu darbnīcas dalībnieki palika pie mums Druvienā arī otru nedēļu uz Folkloras nometni. Skolas darbnīcā tapa 18 jaunas kokles, kas skanēja nometņu noslēguma koncertā. Esam ideju pārņemti un gatavi jauniem projektiem. Kā visas mūsu kopīgās darbošanās novērtējums šobrīd ir saņemtais LR IZM  Atzinības raksts par kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un latviskās identitātes veicināšanu skolā un pagasta sabiedrībā. Tas, protams, liek aktīvi turpināt iesākto, tikai jau augstākā kvalitātē. Veiksmīgu un jauku rudeni vēlot, Velga

komentāri


Comments are currently closed.