Malienas veiksmes stāsts

Citādi nenosaukt to, kas notiek Malienas pamatskolā.  Skola skaista un saposta gatava jaunajam macību gadam, aizvien vairāk apstiprinot, ka skola nav tikai skola ar mācību stundām. Turpina darboties un attīstīties Bērnu un ģimenes atbalsta centrs, gan pašiem, gan apkārtējiem īpašs prieks  par bērnu rotaļu un atpūtas istabu “Kabata”.  Ideju un darba spara malēniešiem netrūkst, un tad arī finansējums atrodas – pa daļām kopā liekot un līdz lieliem un paliekošiem rezultātiem nonākot. Mana pārliecība ir tā, ka ģimenes ir vietējās sabiedrības apdrošināšanas polises, un, ja Malienā ir šāds centrs, kas rūpējas par bērniem un ģimenēm, ja šeit ir skola, kas akreditēta līdz 2017. gadam, tad izskatās, ka par nākotni nav jāraizējas. Tikai jāturpina strādāt! Vairāk par malēniešu veikumu “Malienas Ziņu” publikācijā. Malienas veiksmes stasts-augusts 2011

komentāri


Comments are currently closed.