Ieguldītais turpina strādāt

“Aknīstes novada skolas gatavas jaunajam mācību gadam,” tā mums ziņo laikraksts “Brīvā Daugava”, pie viena pastāstot jaunas labas ziņas par Gārsenes un Asares pamatskolām, mūsu iniciatīvas dalībniekiem. Abu skolu pedagogi atzīst, ka Sorosa fonda – Latvija ietvaros iegādātās lietas – trenažieri, mājturības un amatniecības kabinetu iekārtojums, spēles un citas, turpinās padarīt skolēnu ikdienu interesantāku un mācību darbu kvalitatīvāku.  Gārsenes skolā vasarā notikuši remonti, lai skola būtu gatava uzņemt skolēnus, tai skaitā arī 7 pirmklasniekus. Remontdarbos krietni iesaistīti bezdarbnieki – un labums gan skolai, gan kopienas ļaudīm.  Arī Asares skolas kolektīvs gandarīts, ka notikuši remonti, uzlabots datorkabinets, iegādāta audioaparatūra un – kas arī ļoti svarīgi – malka sagādāta un skolā būs silts. Lai prieka un panākumiem pilna mācīšanās!

komentāri


Comments are currently closed.