Tirzas pagasta sporta svētki

23.jūnijā pie Tirzas pamatskolas notika Tirzas pagasta sporta svētki, kā arī tika atklāts atpūtas laukums, kas izveidots ar biedrības „Sateka” un Tirzas pagasta attīstības biedrības atbalstu. Sporta svētki ir tradicionāls pagasta pasākums, taču pirmo reizi tie notika tieši pie Tirzas pamatskolas. Svētki kopā pulcināja 117 sportotgribētājus no Tirzas un kaimiņu pagastiem. Lai pasākums, kura organizatori bija Tirzas pamatskola, izdotos interesants un daudzveidīgs, strādāja darba grupa 12 cilvēku sastāvā, kā arī tika piesaistīti 14 brīvprātīgie jaunieši. Bija iespēja piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs, piemēram, šautriņu mešanā, basketbola soda metienos, svaru bumbas celšanā, u.c., taču vislielāko interesi izraisīja futbola sacensības, kurās pirmo vietu ieguva kaimiņi – Lizuma pagasta komanda, aiz sevis atstājot mājiniekus – Tirzas pagasta komandu. Trešajā vietā atkal kaimiņi – Druvienas pagasta komanda. 40 dalībnieki piedalījās četrcīņā. Uzvarētāji saņēma balvas, kuras sponsorēja vietējie un kaimiņu pagastu uzņēmēji.

Organizatoriem vislielāko gandarījumu sagādāja plašais aktīvo un darboties gribošo apmeklētāju pulks, kurus neizbiedēja lietusgāzes.


FREE Shipping on Shindigz Party Supply Orders $85+


Funny Pranks, Gags, and T-Shirts

komentāri


Comments are currently closed.