Darbi Baldonē paliek un runā

Raiņa vārdi „Kas darbu nedara, tas par darbu runā. Kas darbu dara, tas klusē un darbs par viņu runā” šai pavasarī nāk prātā jau vairākkārt.  Šoreiz ar tiem gribas raksturot nu jau jāsaka tradīciju – trešo gadu Baldones mūzikas pamatskolas absolventi skolai dāvina kopā ar skolotāju Arnoldu Ziemeli gatavotas praktiskas un skolai noderīgas lietas. Šogad Baldones mūzikas pamatskolas 9.klase izgatavoja 2 masīvkoka solus, kas labi iederas Baltās pils telpās un paliks te, ikdienā stāstot par prasmīgajiem 2011.gada absolventiem.

Jauniešiem viņu turpmākā ceļā vēlam – pacietību, izturību un veiksmi. Bet galvenais – nepazaudēt savas sirds mājas, tās dod spēku visos dzīves ceļos un gudrību pamanīt jaunas iespējas, kas ir katras veiksmes pamatā!

Baldones projekta darba grupas vārdā – Dzintra Ziemele


FREE Shipping on Shindigz Party Supply Orders $85+

komentāri


Comments are currently closed.