Pārmaiņu skolu blogs saņem profesionāļu balvu

Vakar, 19. maijā, Rīgā norisinājās sabiedrisko attiecību profesionāļu ikgadējais konkurss Baltic PR Awards, kurā tiek apbalvoti pagājušā gada veiksmīgākie un izcilākie komunikācijas projekti visā Baltijā. Pirmo vietu un starptautiskas žūrijas atzinību kategorijā „Publiskais sektors un NVO” saņēma – neviens cits kā Pārmaiņu iespējas skolām! Šajā kategorijā tika izvirzīti projekti, kuru ieviesēji ir pašvaldības, valsts institūcijas vai NVO, un kas aktualizē sabiedrībā kādu problēmjautājumu vai mēģina mainīt cilvēku uzvedību un attieksmi. Uz pasākumu atbraukušais sociālo mediju eksperts Kriss Brogans (Chris Brogan) arī ļoti atzinīgi novērtēja Pārmaiņu skolu blogu, kā labu risinājumu zināšanu krāšanai un apmaiņai. Mūsu labais palīgs un iedvesmotāja Zane Bojāre no Hauska un Partneri, kuru iepazinām mūsu iniciatīvas pasākumos saka, ka, viņasprāt, starptautisko žūriju īpaši uzrunāja divas lietas: pats projekts, kas risina tik aktuālu un sāpīgu problēmu, un vienkāršā, bet skaidrā komunikācijas stratēģija un tās īstenojums. Radot iespēju projektu īstenotājiem pašiem runāt un pamācot, kā to vislabāk darīt, tika gan panākts fantastisks efekts, gan arī būtiski ietaupīti resursi.

Konkurence bija sīva, jo finālam līdzās Pārmaiņu skolām bija izvirzīts arī Igaunijas digitalizācijas projekts un kampaņa pret osteoporozi Latvijā. Žūrija īpaši priecājās, ka arī pēc atbalsta saņemšanas beigām, blogs joprojām dzīvo un skolas savā starpā aktīvi sadarbojas un apmainās ar informāciju.

Tad nu gaidām jaunus ierakstus, jaunus veiksmes stāstus, jaunas idejas, kā padarīt kopienas dzīvi labāku ar enerģijas pilnu skolu tās viducī!

komentāri


Comments are currently closed.