Murmastienes mazuļi turpina darboties

Sveiki šajā pavasarī! Dabā notiek neparedzētas lietas – vakar spīdēja saule, no sniega brīvajos laukumiņos pulcējas gājputnu bari, lasīdami ko ēdamu. Šodien līst tāds pelēks rudenīgi auksts lietus. Kas būs rīt? Ceru, ka būs zaļa zālīte, sniegpulksteņu ziedēšanas trakums. Sulu laiks klāt! Dzeru, cik lien iekšā un slavēju kolēģus, kas mūs visus apgādā ar šo pavasara brīnumu dzērienu.  Tātad jūtamies jauki. Laižam prieku sirdī, lai tas asnus  dzen! Dāvājam visiem smaidus, lai sirdīs gaišums tiek, jo prieka un pavasara visiem ir jāpietiek! Esmu pavasara fane, tāpēc prieks rodas pats no sevis šajā laikā. Darbaspars  un ideju realizācija neizpaliek.Sajūsma  par projekta ideju turpinājumu mūsu pirmsskolas grupiņā ”Cālīši”. Nu viņi čivina uz nebēdu. Skaisti izskanēja pagastā un novadā viņu čiepstēšanā lielajā pasākumā ”Cālis -2011” Bijām sagatavojuši 10 dalībniekus. Prieks pašiem un vecākiem. Mūsu cālītis Regnārs  ieguva novadā 2. vietu, kļuva par vicečempionu!  Urrā!!

Tad visi ķērās pie teātra spēlēšanas. Tas vispār bija kaut kas neredzēts. Katrs bija galvenajā lomā, arī skolotājas Signija, Gunta un Sintija stājās publikas priekšā. Piedalījāmies Varakļānu novada pirmsskolas teātra svētkos.

Rosīšanās un sirsnīga darbošanās ir katru dienu.- nodibināts pirmsskolas deju kolektīvs !

Kad bērniņi paguruši, viņi ātri iemieg pusdienas laiku, esam sarūpējuši guļamistabu , gultas un visu, kas nepieciešams.

Vēl jau gaiteņos redzama viņu darbu izstāde ”Pavasara gaidās”, kas bija veltīta tradicionālajai Vecāku dienai skolā. Gandarījums, ka katrs vecāks varēja priecāties par bērnu veikumu. Un mēs arī. Šogad skolas darbinieces izstādīja savus darbus-    galvenokārt tapotās šalles, kuru darināšana esot modē. Man arī tika tāds jauks rokdarbiņš, varēšu uzpucēties.

Nu tā. Viss iet labās sliedēs. Lai visiem labas domas un darbi sokas!

Murmastienes Tāle

komentāri


Comments are currently closed.