Jauns projekts Sikšņu pamatskolā – „Kopā varam, kopā darām”

Rosīga darbība turpinās Sikšņu pamatskolā. Jaunā projekta “Kopā varam, kopā darām” mērķis ir stiprināt Sikšņu pamatskolas bērnu ģimenes, dodot iespēju bērniem brīvajā laikā darboties un apgūt jaunas prasmes kopā ar vecākiem un vecvecākiem. Projektu realizē Sikšņu pamatskola, sadarbībā ar biedrību „Pagasta attīstības grupa „Vireši””. Projekta laikā tiks labiekārtotas 2 telpas nodarbībām, skolēnu pavasara un vasaras brīvdienās un sestdienās notiks dažādas aktivitātes. Projektā paredzētas aktivitātes, kurās bērni varēs apgūt dažādas prasmes kopā ar vecākiem un vecvecākiem un paši iemēģināt roku prasmju nodošanā citiem: dažādu rokdarbu apgūšana – tapošana, stikla apgleznošana, auduma apgleznošana, batikošana, šūšana, galda spēļu izgatavošana, organzas ziedu gatavošana, dāvanu iesaiņošana, mezglošana.

Nodarbības vada vecāki, skolotāji, bērnu krustmātes brīvprātīgi, nododot savas prasmes pārējiem.

Projektu finansē Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonds un Apes novada dome.

Aktivitāte Norises laiks
Nodarbību telpas labiekārtošana 2011.gada marts
Tapošanas nodarbības 5., 12., 19. marts
Šūšanas nodarbības 21., 22., 23. marts
Batikošanas nodarbības 24., 25., 26.marts
Mezglošanas nodarbības 2., 9.,16.aprīlis
Dāvanu iesaiņošanas nodarbības 30.aprīlis, 7., 14.maijs
Galda spēļu gatavošana 21., 28.maijs, 6., 7.,8. jūnijs
Organzas ziedu gatavošana 9.,10.,11.jūnijs
Stikla apgleznošanas nodarbības 4., 11., 18.jūnijs
Auduma apgleznošanas nodarbības 2.,9.,16.jūlijs
Darbu izstāde 7.maijs – 30.jūlijs

Projekts tiek realizēts, pateicoties Latvijas Kopienu Iniciatīvu fonda atbalstam un SEB bankas finansiālam atbalstam. Pateicoties šim finansējuma skola var turpināt savu darbību sabiedrības izglītošanā un būt par vietu, kurā cilvēki var justies labi, dažādas paaudzes var pavadīt brīvo laiku kopā.

Una Reķe, Sikšņu pamatskolas direktore

komentāri


Comments are currently closed.