Jaunannā uzņēmējdarbību mācās “pa gabalu”

Jā, Jaunannā notika uzņēmējdarbības nodarbība, kurā dalībnieki un pasniedzēji atradās 175 km attālumā, tomēr viens otru sadzirdēja labi.

Jaunannas pamatskolā 21.oktobra vakarā notika attālināta uzņēmējdarbības nodarbība. 90 minūšu nodarbībā pārrunājām biznesa uzsākšanai būtiskus jautājumus, galvenais, ar ko tieši sākt. Kas konkrēti jādara? Kas jāaprēķina?

Nodarbību vadīja projekta konsultants Jānis Baltačs.

Kādas atsauksmes? Jautājiet Jaunannas projekta cilvēkiem ierakstot jautājumu Komentāru laukā.

komentāri


  • Atsauksmes vispozitīvākās!
    Tas ir pagaidām nepagūts lauciņš, kā iespējams piesaistīt zinošus speciālistus no tālienes, nebūt neliekot cilvēkam tērēt savu laiku un braukt vairākus simtus kilometru, lai vadītu nodarbību! Galvenais, ka nodarbību kvalitāti attālums neietekmē it nemaz!

Tavs viedoklis ir svarīgs: