Užavas pamatskolas rotaļu centrs pievelk gan bērnus, gan vecākus

Šodien, 22. septembrī  Užavas pamatskolā bija lieliska iespēja satikt  Rudens māti, kā arī aktīvās projekta sievas un pašus ķiparus un viņu vecākus, kas izrāda neviltotu prieku par to, ka Užavas pamatskolā savu darbīgo dienu rotaļu centrā var pavadīt arī 3-6 gadīgie užavieši (un ne tikai :) ). Skolotājas Guntra, Inta, Ilze un Anita kautrīgi,  tomēr lepni stāsta par savu lielo veikumu un sapni, kas tapis, pateicoties pirmajam pašu uzrakstītajam un atbalstu ieguvušajam projektam. Ar atzinību ir jānovērtē viņu “funktieris”: ja vēlies skolēnus savā skolā rītdien, tad domā par to, kā bērni ar vecākiem iestaigā taku uz skolu jau šodien.

Arī Gunta, kura ved savu 3 gadīgo meitiņu uz rotaļu centru, saka: “Ir tik jauki šeit. Bērni tiek pieskatīti. Bērni gan mācās angļu valodu, gan zīmē un rotaļājas, un, ja pa dienu pagurst, tad var arī pusdienas pagulēt.” Tikmēr pašai Guntai brīvāks solis mājas darbos, un viņa noteikti savu meitu vedīs uz Užavas pamatskolu arī turpmāk. Gaišās telpas uzrunā un sasilda, un, ne velti jau pirmajiem izlaidumniekiem esot pirmajā klasītē, joprojām ir vēlēšanās iegriezties savā mīļajā rotaļu centrā.

Izrādās, ka rotaļu centrs ne tikai pilnveido bērnus, bet kļūst par intereses un zināšanu avotu arī bērnu vecākiem. Jau šoruden rotaļu centra bērnu vecāki sapulcē minēja ka gribētu iegūt mazliet vairāk zināšanas par saviem bērniem, par attīstības un audzināšanas jautājumiem. Un ar šīm zināšanām un pieredzi ir gatavas dalīties atsaucīgās pedagoģes.

Tāpēc ar sirdi jūtu, ka Užavas pamatskola pamazām kļūst par otrajām mājām ne tikai pamatskolēniem un 3-6 gadīgiem bērniem, bet arī viņu vecākiem un pārējiem pieaugušajiem Užavā un apkaimē.

Valdis Kudiņš

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: