Ziņa, kas var noderēt radošiem jauniešiem

Britu padome Latvijā sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija izsludina pieteikšanos starptautiskam konkursam jaunajiem interaktīvās un digitālās nozares uzņēmējiem International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010.

Pretendenti var pieteikties līdz 10.septembrim aizpildot pieteikuma anketu Britu padomes mājas lapā www.britishcouncil.lv.

BALVA: konkursa uzvarētājs no š.g. 13 oktobra līdz 23.oktobrim dosies apmaksātā 12 dienu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju, kur vairākās pilsētās tiksies ar britu interaktīvās un digitālās nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu finālistiem, piedalīsies nozares pasākumos, kā arī pārstāvēs Latviju starptautiskā konkursa finālā.

Sīkāka informācija: www.creativeeconomy.lv , www.britishcouncil.org/latvia-projects-young-creative-entrepreneurs

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: