Vasaras aktivitātes Nagļos

Aizritējusi karsta vasara. Ja vasaru uzskata par atpūtas periodu, tad vasara mums tāda nebija. Bija spraigs darba laiks. Jūnijā un jūlijā Daudzfunkcionālajā sabiedrisko resursu centrā -Skolā ritēja ierastais pulciņu darbs, augustā mazliet atpūtas, bet līdztekus-aktīva gatavošanās un līdzdarbība svētku organizēšanā.

10.jūlijā notika Zvejniekdienas sporta svētki. 

Nagļu pagastā atrodas vienīgais zvejniekciems Latvijā, kurš nav pie jūras. Jau gadu simtiem lielākais ezers Latvijā Lubāns ir dzīves nodrošinātājs apkārtējiem iedzīvotājiem. Pagājušā gadsimta otrajā pusē izveidota arī zivsaimniecība ,,Nagļi”, kura vēl joprojām darbojas. ,,Zilo druvu’’ arēji, pārējie iedzīvotāji un ciemiņi no tuvākiem un tālākiem novadiem vasaras vidū pulcējas Nagļos, lai svinētu svētkus visi kopā ar sportiskām un atraktīvām sacensībām-volejbols, peldēšana, makšķerēšana, zvejnieka zābaka mešana, zvejnieka zeķes adīšana u.c.

13.augustā Nagļos notika Rēzeknes un Viļānu novadu 9.grāmatu svētki.

Skolā notika bērnu un jauniešu aktivitātes  

Skolēniem bija iespējas tikties ar grāmatu izdevējiem, piedalīties grāmatzīmju mezglošanas un pasaku ziedu izgatavošanas darbnīcās, izpaust savu talantu zīmēšanā uz asfalta, piedalīties pasaku lasīšanā, burbuļu pūšanas mākslā, ieklausīties psihologa vērtīgajos padomos, kā arī iesaistīties sportiskās aktivitātēs. Pulciņu vadītāji iejutās grāmatu varoņu tēlos, atbilstoši paredzētajai nodarbībai.

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: