Sirsnīgs paldies par “Vasaras skolu”!

Ir tik ļoti svarīgi būt starp līdzīgi domājošiem, līdzīgi darošiem un līdzīgi jūtošiem cilvēkiem. Pateicoties projekta dotajām iespējām, mēs savās skolās un savos novados veidojam tādas kā gaišas saliņas, bet viss, kas apkārt notiek, reizēm joprojām biedē un rada nedrošības sajūtu. Tādēļ šādas tikšanās un uzpildīšanās ar jaunām zināšanām, atļauj ticēt, ka vienmēr ir kādas durvis, kuras iespējams atvērt un kaut ko izdarīt, lai visiem kopā būtu labāk.
Tagad ar jaunu enerģiju esam atgriezušies pie saviem darbiem, lai drīzumā stāstītu par tiem arī citiem.
Lai jums visiem jauka augusta nogale!

Cieņā un pateicībā,
Gundega Rancāne no Makašānu dzīvās mākslas centra projekta

komentāri


  • Pievienojamies pateicības vārdiem un labākajiem vēlējumiem!
    Vēlreiz PALDIES visai SFL komandai par ieguldīto milzīgo darbu mūsu vasaras skološanas sagatavošanā un izturību vasaras skolas laikā! Pavadītais laiks paskrēja tik ātri, bet braucot mājās likās, ka būts prom daudz ilgāk, jo dienas bija tik labi piepildītas!
    Šis pasākums deva mums jaunu ierosmi, spēku un stiprināja pacietību tālākaiem darbiem.
    SFL komandai un mumsm visiem kopā – panākumus, pacietību un prieku par rezultātiem jaunajā mācību gadā, kas nu jau ir klāt!

    Baldones projekta vārdā – Dzintra Ziemele.

Tavs viedoklis ir svarīgs: