Pārmaiņu skolu Vasaras skolas atskaņas

SFL iniciatīvas “Pārmaiņu iespēja skolām” vasaras skola bija milzu pozitīvās enerģijas apmaiņas iespēja. Gan semināra dalībnieki, gan viesi dalījās savās pārdomās un pieredzē, kā panākt jēgpilnas un paliekošas pārmaiņas, kuras atbilst cilvēku vajadzībām un interesēm.Tuvākajā laikā dalīsimies uzkrātajās atziņās un būsim pateicīgi par Jūsu pienesumu un komentāriem.

Ingrīda Circene, Saeimas deputāte, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja, Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas pastāvīgā pārstāve novēlēja projektu īstenotājiem “lai jebkuras pārmaiņas Latvijā ir uz labu, un lai pārmaiņas palīdz veidot aktīvu un demokrātisku sabiedrību. Mēs katrs esam vērtīgi un katru dienu mums tiek dota iespēja nodrošināt, lai arī citi tādi būtu. “

komentāri


  • Bija ļoti interesanti un vērtīgi! PALDIES!
    Veiksmi un tādu pat sparu, gudrību un prasmi atrast pareizās “pogas” katram gadījumam arī turpmāk!
    Baldonieši.

Tavs viedoklis ir svarīgs: