Jaunumi Makašānos

Jaunumi Makašānos. Vasaras garās un saulainās dienas bija izcils laiks, lai tiktu galā ar vairākiem lieliem darbiem Makašānu Dzīvās Mākslas centrā. Maija un jūnija mēnešos 12.klases skolēni skolotāja Antona Rancāna vadībā izveidotajam koka skulptūru dārzm izgatavoja četrus jaunus tēlus. Šim dārzam ir dots skaists latviešu vārds „Sētuve”, ko kokā izgrieza mūsu skolēns. Nesen no projekta dalībniekiem nāca ierosinājums, ka katram tēlam arī ir jāiedod vārds. Tagad veicam aptauju un meklējam trāpīgākos vārdus mūsu jaunajiem koka kaimiņiem.

Otrs lielais darbs ir amatiem veltītās multifunkcionālās telpas remonts. Esam ļoti priecīgi par to, ka mūsu vecais kabinets parvērtās par gaišu un mājīgu telpu, kurā jau notiek pirmās nodarbības un projekta darba grupas sanāksmes. Telpu joprojām papildinām ar mēbelēm, lai tajā izvietotu plānoto amatniecības paraugu ekspozīciju, grāmatas un citus pa visu Latgali savāktos materiālus.

Tāpat turpinās arī jaunu priekšmetu izgatavošana, intensīvi strādājam pie Skrīnis.lv satura, plānojam Makašānu Lielās balvas pasākumu.

Vēl piebildīšu, ka Makašānus šovasar ir apmeklējušas gan lielas tūristu grupas, gan arī ģimenes no citiem novadiem, kas līdz ar mums priecājas par padarīto, iedvesmojas un ar labiem vārdiem rosina arī mūs turpmākajiem darbiem.

Veiksmīgu Jauno mācību gadu vēlot,

Gundega

komentāri


  • Tavs viedoklis ir svarīgs:

Tavs viedoklis ir svarīgs: